close
دانلود آهنگ جدید
عکس های جدید پارک شین هه + بیوگرافی کامل

پیک۲۰|مرجع عکس و بیوگرافی | عکس و بیوگرافی بازیگران ترکیه

http://pic20.ir/

عکس های جدید پارک شین هه + بیوگرافی کامل

پارک شین هه,عکس جدید پارک شین هه,عکس های جدید پارک شین هه,عکسهای جدید پارک شین هه,پارک شین هی,بیوگرافی پارک شین هه,بیوگرافی کامل پارک شین هه,زندگی نامه پارک شین هه,زندگی نامه کامل پارک شین هه,ویکی پدیا پارک شین هه,سایت رسمی پارک شین هه,طرفداران پارک شین هه,

عکس های جدید پارک شین هه + بیوگرافی کامل

پارک شین هه,عکس جدید پارک شین هه,عکس های جدید پارک شین هه,عکسهای جدید پارک شین هه,پارک شین هی,بیوگرافی پارک شین هه,بیوگرافی کامل پارک شین هه,زندگی نامه پارک شین هه,زندگی نامه کامل پارک شین هه,ویکی پدیا پارک شین هه,سایت رسمی پارک شین هه,طرفداران پارک شین هه,

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
عکس های جدید پارک شین هه + بیوگرافی کامل
ادامه مطلب :

نام : پارک شین هی
هانگول : 박신혜
نام چینی : پلوتونیم شین هوی /朴信惠
تاریخ تولد : 1990 فوریه 18
محل تولد: گوانگجو ، Jeollanam کارهای ، کره جنوبی
آموزش و پرورش : Youngpa دبیرستان دخترانه / دانشگاه چونگ آنگ
قد: 163cm .
نوع خون : A
توییتر: @ ssinz

بیوگرافی

پارک شین هی در 18 Feburary در گوانگجو ، Jeollanam کارهای ، کره جنوبی به دنیا آمد ، سال 1990. خانواده او شامل پدر و مادر و یک برادر . هنگامی که پارک شین هی در کلاس 6 در هاک کانگ مدرسه ابتدایی در گوانگجو بود، او را برای شرکت موسیقی خواننده پاپ لی سونگ هوان به ” کارخانه رویا” استماع توسط معلم انگلیسی او در یک موسسه خصوصی توصیه شده است. در نتیجه، پارک شین هی به سئول رفت و برای رویای کارخانه تست دادند. از طریق رابطه خود را با رویای کارخانه ، پارک شین هی آموزش به عنوان یک بازیگر ، خواننده ، و نواختن گیتار و صفحه کلید ، آغاز شد. خانواده او نیز به سئول در سال 2001 نقل مکان کرد.

در سال 2003 پارک شین هی به عنوان شخصیت اصلی زن در ویدیو موسیقی ” Ggot ” ( گل ) خواننده لی سونگ هوان آغاز شد. در همان سال او نیز با موفقیت برای یک نقش در SBS سریال درام ” پلکان به بهشت ​​” تست دادند. پارک شین هی در میان 250 شرکت کننده انتخاب شد. پارک شین هی در نقش شخصیت اصلی هان جونگ بهینه سازی به عنوان یک کودک بازی ( چوی جی وو با بازی بزرگسالان هان جونگ بهینه سازی) . ” پلکان به بهشت ​​” بسیار موفق بود و به طور منظم رتبه بندی در بیش از 40 ٪ را دریافت کرد. ورودی پارک شین هی به صنعت سرگرمی در حال حاضر باز شده است.

اگر چه ” پلکان به بهشت ​​” افزایش مشخصات پارک شین هی در میان مردم کره ای، نقش او پس از ” پلکان به بهشت ​​” در ابتدا کمتر موفق بودند.

1-در همین حال، در زندگی شخصی او، پارک شین هی تقریبا یک دانش آموز معمولی در طول این زمان بود ، اغلب به همراه دوستان متن و پس از برداشت تا نام مستعار ” پارک خوک ” به دلیل علاقه او را برای مواد غذایی است.

2-این بود تا 2009، زمانی که پارک شین هی برای رهبری زن در ضربه SBS سریال درام بازیگر بود نه “او زیبا ! ، ” که پارک شین هی خودش را در عنوان ضربه دیگری یافت . با توجه به هنگ سونگ چانگ ، مدیر “او زیبا ! ، ” پارک شین هی و مرد او را جانگ Geun سوک برای نقش سرب با توجه به شخصیت های روشن خود را به صندوق ها ریخته شد و راه آنها هر دو در رقص و آواز سرآمد . اگر چه رتبه بندی TV برای “او زیبا ! ” تنها در نوجوانان کم بود ( به عنوان آن را پخش مخالف KBS2 مگا ضربه ” IRIS ” ) نشان می دهد یک ضربه بر روی اینترنت و در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان است. مجموعه ای شد که بیشتر برای عنوان از SBS در پورتال های کره ای در سال 2009 جستجو و چهار بازیگر اصلی همیشه در ده بالا نام جستجو برای سال 2009 بود. پارک شین هی در مصاحبه اظهار داشت که شخصیت او در “او زیبا ! ” شخصیت زندگی واقعی او در حدود 80٪ منعکس شده است.

3-در سال 2010، پارک شین هی در نقش حمایت در عاشقانه ، کمدی ” آژانس Cyrano ” صورت گرفت. در مصاحبه های او برای ترویج ” آژانس Cyrano ، ” پارک شین هی اظهار داشت که با سن و سال او و بی تجربگی در فیلم های ، او بود که نیاز به زمین نقش بازیگران احساس نمی کنند. 4-پارک شین هی همچنین اظهار داشت که هم او را تحسین بازیگر پارک شتاب کردن خورشید و بازیگر زن ضربه فنی رقیق – شیم است

 

اگر عکس ها لود نشدن یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود

طراحی و سئوسازی

برای ورود به سامانه کلیک کنید

برنامه اندروید

برای دانلود برنامه اندروید سایت کلیک کنید

فروشگاه انلاین سایت

برای ورود به فروشگاه اینترنتی سایت کلیک کنید