پیک۲۰|مرجع عکس و بیوگرافی | عکس و بیوگرافی بازیگران ترکیه

http://pic20.ir/

جزئیات قتل سعید کریمیان مدیر شبکه های جم

سعید,کریمیان,سعید کریمیان,منافقین,قتل سعید کریمیان,جزئیات قتل سعید کریمیان,قاتل سعید کریمیان,قاتل سعید کریمیان کیست,چه کسی سعید کریمیان را به قتل رساند

جزئیات قتل سعید کریمیان مدیر شبکه های جم

سعید,کریمیان,سعید کریمیان,منافقین,قتل سعید کریمیان,جزئیات قتل سعید کریمیان,قاتل سعید کریمیان,قاتل سعید کریمیان کیست,چه کسی سعید کریمیان را به قتل رساند

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
جزئیات قتل سعید کریمیان مدیر شبکه های جم
ادامه مطلب :

جزئیات قتل سعید کریمیان مدیر شبکه های جم

 

در اولین دقایق بامداد یکشنبه دهم اردیبهشت 1396 العالم خبر داد سعید کریمیان مدیر شبکه های جم در خیابانی در ترکیه توسط دو ضارب نقابدار در خودرو شخصی اش در استانبول ترکیه به ضرب ۲۷ گلوله ترور شده است.

رسانه‌های ترکیه گزارش داده‌اند کریمیان در اتومبیل خود مورد سوءقصد قرار گرفته و هنگام ترور یک فرد ديگر با نام «مسلك» كه شريك كويتى او بوده، همراه او بوده كه او هم جان خود را از دست داده است. سى ان ان ترك البته گزارش داده كه فرد همراه كريميان، ايرانى بوده است.

ظاهرا عوامل ترور پس از سوءقصد اتومبیل خود را برای رد گم کردن سوزانده‌اند.

سعید کریمیان در منطقه نظامی ماسلاک و در مرکز خرید یونیک ترور شده و 27 گلوله به بدن وی شلیک شده که یک نفر همراهش هم کشته شده است.

وی با هجوم یک گروه مسلح که به سلاح خودکار مجهز بوده اند، در دفتر کارش در جم تی وی از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفته است. به گزارش رسانه‌ های عربی، فردی که همراه سعید کریمیان در ترکیه مورد سوء قصد قرار گرفته، تاجری کویتی به نام محمد متعب الشلاحی است.

پلیس ترکیه تحقیقات درباره قاتل سعید کریمیان و سوءقصد به سعید کریمیان، مدیرعامل «جم تی وی» را آغاز کرد. هنوز مقامات ترک بیانیه رسمی در این باره صادر نکرده‌اند.

به نقل از منابع نزدیک به کریمیان، او شهروندی بریتانیا را ندارد و دارای پاسپورت جزیره «سنت کیتس» بوده است. نزدیکان آقای کریمیان می‌گویند قطعا هدف سوءقصد خود او بوده نه همراه کویتی‌اش.

یک منبع آگاه گفته راننده و محافظ شخصی کریمیان با نام «زکی» در مرخصی بوده است. هم‌اکنون تمامی دفاتر «جم» در استانبول و آنتالیا توسط پلیس ترکیه پلمب شده‌اند و تنها تعداد معدودی از کارمندان برای تنظیم برنامه‌هایی که روی آنتن هستند اجازه ورود یافته‌اند. همچنین، پلیس از شب گذشته تمامی کارمندان کریمیان را مورد بازجویی قرار داده است.

سعید کریمیان، مدیرعامل شبکه تلویزیونی «جم» شب گذشته هنگام خروج از دفترش در استانبول ترکیه به قتل رسید. ظاهرا آقای کریمیان با کارمندان خود قرار شام داشته و در راه آنجا به قتل رسیده است.

یکی از کارمندان «جم تی وی» با نام «پ» تنها پنج دقیقه با کریمیان فاصله داشته و زمانی که اتومبیل او را دیده در ابتدا فکر کرده تصادفی رخ داده و پس از پیاده شدن از اتومبیل خود متوجه این اتفاق ناگوار شده است.

یک منبع نزدیک به خانواده کریمیان هم به اتاق خبر گفته چند هفته گذشته، منشی آقای کریمیان با نام «ب» نیز مورد سوءقصد قرار گرفت که نافرجام ماند.

در این اتفاق، ضاربین از بیرون به منزل منشی مدیرعامل «جم تی وی» شلیک کردند که گلوله به دیوار مجاور کابینت آشپزخانه این فرد اصابت کرد و او از این اتفاق جان سالم به در برد.

«محمد متعب الشلاحى»، شریک کویتى سعید کریمیان، هم که شب گذشته در کنار او بود، با مقامات سیاسی کویت روابط نزدیکی داشته است

 

جزئیات قتل سعید کریمیان مدیر شبکه های جم


اگر عکس ها لود نشدن یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود

طراحی و سئوسازی

برای ورود به سامانه کلیک کنید

برنامه اندروید

برای دانلود برنامه اندروید سایت کلیک کنید

فروشگاه انلاین سایت

برای ورود به فروشگاه اینترنتی سایت کلیک کنید