close
تبلیغات در اینترنت
ترفندهای جدید پنهان کردن شکم
  • به سایت  پیک۲۰ خوش آمدید
  • ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • برای عضویت در کانال تلگرام سایت کلیک کنید
1 2 3
فروش کارت شارژ
بازی انلاین

مرجع کانال های تلگرامتوجه توجه

برای اولین بار در ایران

—–> یک فرصت بی نظیر برای شما <——

—–> سایتی برای معرفی کانالهای تلگرامی شما <——

—–> تبلیغ رایگان کانالهای تلگرامی شما <——

—–> افزایش عضو کانالهای تلگرامی شما <——

ثبت آسان کانالهای تلگرامی شما


برای تبلیغ رایگان کانالتون کلیک کنید

ترفندهای جدید پنهان کردن شکم

دسته بندی : مجله خبری, تاریخ : جمعه 28 خرداد 1395

ترفندهای جدید پنهان کردن شکم

چربی اضافی شکم مشکل بزرگ بسیاری از زنان است. در این مقاله، ما به چند نکته و ترفند برای پنهان کردن شکم اشاره خواهیم کرد. آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته‌اید که در جمع مجبور شده باشید شکم خود را پنهان کنید؟ چرا که احساس کرده‌اید لباس شما، شکم شما را چاق تر نشان می‌دهد؟ بهتر نیست که راحت باشید ؟ به چند نکته‌ای که در پائین ذکر شده است توجه کنید تا ویژگی‌های زیبای بدن خود را نمایان کنید و توجه دیگران به جای شکم خود، به آن ویژگی ها جلب کنید


1لباس‌هایی که قسمت شکم آنها تنگ است نپوشید. همان‌طور که در ابتدا گفته شد، بهتر است توجه دیگران به قسمت‌هایی از بدن شما که دارای تناسب است جلب شود و اگر شکم چاقی دارید باید توجه دیگران را از آن دور کنید، در نتیجه پوشیدن این‌گونه لباس‌ها، شکم شما را بیشتر نمایان می‌کند.

2. از کمربند استفاده نکنید، چون آنها شکم شما را چاق تر می‌کنند. به جای کمربند، گردن‌بند به گردن‌تان بیاندازید تا توجه را به خود جلب کند. همچنین پوشیدن پیراهن‌هایی که در قسمت شانه و سینه دارای طرح باشند، پیشنهاد می شود. 

3. لباسی بپوشید که در قسمت شکم دارای طرح هایی با پارچه است. حاشیه های چین دار نیز برای این کار گزینه بسیار مناسبی است. 

4. لباس هایی با رنگ های تیره بپوشید. منظور از رنگ تیره، تنها رنگ مشکی نیست، بلکه از انواع دیگر رنگ‌ها در طیف تیره رنگ می‌توان استفاده کرد. اگر می‌خواهید ا لباس‌های طرح دار بپوشید، مشکلی نیست، اما رنگ آنها نباید براق و یا روشن باشد.

5. پیراهن‌هایی که قد آنها تا پائین زانو است، بسیار مناسب هستند اما اگر این پیراهن ها در قسمت شکم دارای طرح‌هایی با پارچه باشند، برای اندام شما بهتر است. 

6. جوراب شلواری همراه با پیراهن های بلند که قسمت شکم آنها کمی گشاد است بپوشید. 

7. جین فاق کوتاه نپوشید. شلوار جینی بپوشید که قسمت کمر آن تنگ است و شکم را جمع می‌کند


8. هرگز لباس‌هایی که در قسمت شکم دارای گره هستند و یا بندی دارند که در هنگام بستن گره آنها روی شکم‌تان می‌افتد، نپوشید. این گره‌ها باعث می‌شوند شکم شما حتی تا چند برابر چاق‌تر به نظر بیایند و توجه زیادی را به قسمت شکم شما جلب می‌کند. 

9. پوشیدن کت بلند برای مخفی کردن شکم‌تان مناسب است، مخصوصا کت‌هایی که دارای خطوط عمودی هستند. این‌گونه لباس‌ها هم اندام شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند و هم توجه دیگران را به شکم شما جلب نمی‌کند

10. یکی دیگر از راه‌ها، استفاده از گن‌های لاغری است که با پوشیدن آنها در زیر لباس‌تان، سایز شکم شما کم می‌شود و می‌توانید لباس مورد علاقه خود را روی آن بپوشید. 

این راه‌ها برای پنهان کردن شکم شما مناسب هستند و در هنگام رفتن به مهمانی می‌توانید از این ترفندهای سریع استفاده کنید. اگرچه بهترین راه این است که به جای مخفی کردن شکم، با ورزش و رژیم غذایی مناسب و صرف زمان لازم، سایز خود را کم کنید.

 

ترفندهای جدید پنهان کردن شکم

نکات طلایی:

لباس هایی متناسب با سایز خود بخرید.

لباس‌های تنگ، تمام ایرادات اندام شما را نشان می‌دهند. و همینطور لباس‌های گشاد نیز شما را پهن‌تر و چاق‌تر نشان می‌دهند. تنها لباس‌هایی که کاملا اندازه شما هستند، برای شما و اندام شما مناسب است و می‌بایست در هنگام خرید لباس، در مغازه لباس‌ها را به تن کنید تا مطمئن شوید که اندازه شما هستند. اگر روی لباس سایزی قید شده است که مناسب سایز شماست، دلیلی وجود ندارد که آن لباس قطعا اندازه شما است. سایزها در لباس‌های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. 

لباس‌های تنگ، به بدن شما می‌چسبند و تمام مشکلات اندام شما را نشان می‌دهند. اگر قصد دارید که لاغرتر به نظر بیایید، باید سعی کنید نواحی چاق بدن خود را بپوشانید، نه اینکه آنها را نمایش دهید. برعکس این مساله نیز صادق است؛ لباس‌هایی که برای شما گشاد هستند، شما را از آنچه که هستید چاق‌تر نشان می‌دهند، پس تنها لباس‌های متناسب با سایز خودتان را بپوشید

از لباس‌های سیاه رنگ استفاده کنید.

رنگ سیاه اندام شما را لاغرتر نشان می دهد. لباس‌های سیاه رنگ بسیار زیبا هستند اما باید توجه داشته باشید که پوشیدن لباس سیاه، شما را شیک و زیبا نشان دهد نه اینکه باعث شود افسرده و ناراحت به نظر بیایید. اگر تصمیم دارید که سرتاسر سیاه بپوشید، حداقل یک رژ لب، کمربند، ساعت، کفش و .... رنگی بپوشید. از جین رنگ تیره استفاده کنید زیرا در مقایسه با رنگ روشن آن، شما را لاغرتر نشان می‌دهد. درست است که رنگ تیره باعث لاغر نشان دادن شما می‌شود، اما فقط لباس‌های تیره نخرید. برای شادی و نشاط خودتان، در کمد لباستان لباس‌هایی با رنگ‌های شاد داشته باشید تا در مواقع نیاز آنها را بپوشید. یک سیاست بسیار خوب در لباس پوشیدن این است که برای پوشاندن ایرادات اندام خود از رنگ سیاه استفاده کنید. اما برای جلب توجه و نشان دادن نواحی متناسب بدن خود، از رنگ‌های شاد استفاده کنید. با این روش زیبایی شما بیشتر می‌شود.

کت بپوشید

پوشیدن کت یکی از راه‌های ساده برای پوشاندن بازوهای چاق و ناخوشایند شماست. حاشیه عمودی یقه کت، بدن شما را کشیده تر نشان می‌دهد. پوشیدن کت با دکمه های باز، تی شرت یقه هفت و جین تیره رنگ، ترکیبی بسیار مناسب برای لاغر نشان دادن اندام شماست.

از  لباس‌های تک رنگ استفاده کنید

پوشیدن لباس تک رنگ باعث می‌شود که دیگران به جای توجه به قسمت‌های مختلف اندام شما، بالا تا پائین را نگاه کنند. در نتیجه به جای سایز شما، توجه‌شان به قد شما جلب خواهد شد ، در نتیجه سعی کنید از پیراهن‌های بلند تک رنگ استفاده کنید

لباس های یقه هفت بپوشید

 تی‌شرت ها، پلیورها، ژاکت‌ها و انواع دیگر لباس های یقه هفت، نگاه دیگران را از بالا به پائین متمرکز می‌کند تا توجه‌شان به عرض اندام شما نباشد. لباس‌های یقه گرد نپوشید، چرا که باعث می‌شوند شانه‌های شما پهن به نظر بیایند و گزینه مناسبی برای لاغر نشان دادن شما نیستند

 به جای لباس‌هایی با خطوط افقی، آن‌هایی را که دارای خطوط عمودی هستند بپوشید.

از پوشیدن لباس‌هایی که دارای خطوط افقی هستند اجتناب کنید. اینگونه لباس‌ها اندام شما را پهن نشان می‌دهند و گزینه مناسبی برای لاغر به نظر رسیدن نیستند. به جای آن‌ها، از لباس‌هایی با خطوط و یا طرح‌های عمودی استفاده‌ کنید. این لباس‌ها توجه دیگران را به قد شما متمرکز می‌کند و اندام شما را کشیده‌تر می‌کند و در نتیجه به شما کمک می‌کنند تا لاغر به نظر بیایید

از پوشیدن شلوار تنگ اجتناب کنید.

شلوارهای تنگ و چسبان که دارای پاچه های باریک و تنگ هستند، توجه دیگران را به باسن و ران شما جلب می‌کنند و ممکن است شما را چاق نشان دهند، به جای آنها از شلوارهایی با پاچه گشاد استفاده کنید، اینگونه شلوارها شما را کشیده تر نشان می‌دهد.

لطفا با ذکر منبع کپي کنيد

اگر عکس ها لود نشدن یا لینک دانلود خراب بود یا هر مشکلی تو این پست بود از پایین به ما اطلاع دهید
فقط کافیست کد امنیتی زیر رو وارد کنید و بعد روی گزینه گزارش خرابی لینک کلیک کنید تا خرابی برای ما ارسال شود

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

در صورتی که قوانین زیر رعایت نشود نظر شما تایید و نمایش داده نمی شود

در نظرات به هیچ کس توهین نکنید و از الفاظ رکیک استفاده نکنید

نظر خود را به صورت فارسی تایپ کنید

لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات کلیک کنید

در صورتی که می خواهید درباره مسائل مختلف با کاربران گفتگو کنید کلیک کنید.

فروشگاه اختصاصی سایت

فروشگاه سایت

فروشگاه سایت پیک۲۰ افتتاح شد از این پس میتوانید محصولات مورد علاقه خود را با نازل ترین قیمت درب منزل دریافت نمایید

هزینه محصولات خریده شده خود را میتوانید به دو صورت پرداخت انلاین و پرداخت درب منزل انجام دهید

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید

نام کاربری :
رمز عبور :
  1. فراموشی رمز عبور
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

1 . قرار دادن امضا و یا آوتار مستهجن خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد

2 . ایجاد تاپیک های غیر اخلاقی و سیاسی بدون گزارش قبلی حذف خواهد شد

3 . شما خودتان باید مسئول اطلاعات شخصی خود باشید و ما هیچ مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد

4 . استفاده از کلمات خودمانی عزیزم و ... با جنس مخالف ممنوع می باشد و با کاربر برخورد میشود

5 . این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران هست و هرگونه دوست یابی و ... ممنوع می باشد

فعالیت شما در اینجا نشانه خواندن دقیق قوانین است و ما هیچگونه ادعایی را نمی پذیریم

فال حافظ

تبادل لینک
مسابقات وبلاگ برتر
منظومه شمسی
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما